Mikroregion
 
 

Mikroregion »

 

Svazek obcí »  Zprávy a události »

 
 
     

Informace o získané dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje na projekt mikroregionu

datum zveřejnění: 7.2.2022 zdroj: Mikroregion Hrádecko-Chrastavsko

 

Projekt: Poradenství pro Mikroregion Hrádecko-Chrastavsko v roce 2021

 

V roce 2021 podal Mikroregion Hrádecko - Chrastavsko žádost o dotaci na zajištění projektu s názvem:

 

Poradenství pro Mikroregion Hrádecko – Chrastavsko v roce 2021

 

Jeho účelem bylo zajištění poradenských služeb pro mikroregion s cílem zvýšit koordinaci práce zástupců svazku v oblasti rozvoje venkova a obnovy vesnice. Zároveň mělo dojít k zajištění služeb poradenství v oblasti managemnetu a strategického plánování, včetně finančního řízení poskytovaných, zejména územně samosprávným celkům, tj. obcícm mikroregionu. 

 

Mikroregion Hrádecko – Chrastavsko získal dotaci z Dotačního fondu Libereckého kraje, na uvedený projekt. Výše dotace byla posktnuta ve výši 72 000 Kč z celkových nákladů projektu ve výši 144 000 Kč.  Projekt byl realizován v rámci všech deseti obcí mikroregionu a probíhal po celý rok 2021.

 

Díky jeho realizaci byla zajištěna, během celého roku 2021, poradenská činnost pro členské obce mikroregionu. Služby byly poskytovány v mnoha oblastech veřejné správy a samosprávy. Členské obce mikroregionu uspořádaly celkem 5 členských schůzí mikroregionu a několik dalších společenských nebo sportovně-kulturních akcí jako například: sportovní akce "O pohár mikroregionu" (info zde) pořádaná obcí Rynoltice, nebo již tradiční  "6. ročník Oslav mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko", konaný v obci Kryštofovo Údolí (info zde).

 

 

Jana Mlejnecká

předsedkyně mikroregionu

 

 

Výše uvedený text je zpracován v rámci propagace k projektu "Poradenství pro Mikroregion Hrádecko – Chrastavsko v roce 2021", který je podpořen z Dotačního fondu Libereckého kraje - Program obnovy venkova (více viz odkaz Libereckého kraje >>>). 

 

 
         
 
© 2003-2022 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
 
             
připravuji vyhledávání...