Mikroregion
 
 

Mikroregion »

 

Svazek obcí »  Zprávy a události »

 
 
     

Pozvánka na putování mikroregionem Hrádecko-Chrastavsko

datum zveřejnění: 13.4.2021 zdroj: Mikroregion Hrádecko-Chrastavsko

 

tisková zpráva

 

Mikroregion Hrádecko- Chrastavsko pro Vás připravil putování 10 obcemi mikroregionu formou zábavné hry.

Víte, kde najdete vodníka Parďáka, kudy vede nádherná cyklostezka k soutoku Nisy a Jizera, byli jste na Popově skále nebo u vodopádů v Oldřichově v Hájích? Kde je možno svést se transbordérem nebo navštívit muzeum másla a chleba?“ Nevíte, ale zjistit můžete docela snadno, stačí obce navštívit s naším průvodcem.

 

Každá obec nabízí něco zajímavého a netradičního, co stojí za návštěvu. To vše najdete a dozvíte se v průvodci, do kterého můžete sbírat razítka za každou navštívenou obec. Umístění razítek je uvedeno přímo v průvodci. Nasbírejte jich dost a na závěr si vyzvedněte krásné puzzle jako dárek na informačním centru v Chrastavě nebo Hrádku nad Nisou. Více informací o odměně zjsitíte případně i v dané obci (na obecním úřadě), kde své putování končíte.

 

Tištěného průvodce si vyzvedněte na obecním úřadě ve Vaší obci (na obecním úřadě), pro turisty a návštěvníky odjinud, stačí zajít na obecní úřad, kde svou cestu začínají, nebo nejlépe dojít do nejbližšího informačního centra (TIC Chrastava a TIC rádek nad Nisou).

K dispozici je i na webových stránkách vetšiny obcí a mikroregionu Hrádecko-Chrastavsko, kde jej lze nalézt v elektronické podobě a je nutné si jej  vytisknout doma.

 

Hra je bez omezení a je možno ji hrát třeba celý rok. V době kdy potřebujeme posilovat imunitu, jsou výlety v blízkém okolí nejlepší variantou a zároveň se můžete radovat z pěkné ceny.

 

Přejeme Vám pěkné putování

------------------------------

 

Poznámka:

Z důvodu vysoké velikosti datových podkladů (rozlišení obrázků a grafiky) je na těchto stránkách umístěna verze s nižší tiskovou kvalitou. Děkujeme za pochopení.

 

Brožura - putování mikroregionem (9846 kB)   Brožura - putování mikroregionem
(9846 kB)

 
         
 
© 2003-2023 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
 
             
připravuji vyhledávání...