Mikroregion
 
 

Mikroregion »

 

Města a obce »  Kryštofovo Údolí »

 
 
     

Údolská pouť 2013

datum zveřejnění: 30.6.2013 zdroj: OÚ Kryštofovo Údolí

 

Ve dnech 27. 7. a 28. 7. 2013 se opět koná naše tradiční Údolská pouť, kterou pro letošní rok zajišťuje pouťový výbor složený ze starosty obce ing. Pravoslava Svačinky, Dany Dudové, Pavly Pavlů a Lukáše Svačinky.

 

Pouť bude v podobné, posledními lety ověřené, koncepci, včetně toho, že i parní vlak z Liberce bude z ekonomických důvodů opět vynechán. Chybět ale nebudou kolotoče pro děti i dospělé, občerstvení a tradiční řemeslný jarmark. Z bohatého kulturního programu se můžete těšit na dudáckou kapelu Heřmánek, dixieland v podání kapely Old stars či swing jablonecké kapely swing Grass revival a na zábavu a pohádky divadla uličník. V sobotu večer zahraje po několikaleté odmlce k tanci i poslechu rock&roll revivalová kapela vintage Band a po setmění bude po roční přestávce možné shlédnout tradiční „velkolepý ohňostroj za málo peněz“. 
 Místní, v obci trvale hlášení občané a všechny děti, mají vstup zdarma, ostatní zaplatí vstupné ve výši pouze 35 Kč. Doprava a s ní spojená uzavírka obce bude řešena stejně jako v minulých letech. Obec bude v sobotu i v neděli od 6.00 hod. do minimálně 18.00 hod. uzavřena pro veškerý průjezd, včetně autobusů MHD, které budou končit na křižovatce na Chrastavu a Machnín. Odtud bude možné pokračovat do středu obce speciálními historickými autobusy. Jak se v minulých letech osvědčilo, nebudou vydávány žádné povolenky ani volné vstupenky, ale majitelé nemovitostí budou do uzavřené zóny pouštěni na základě seznamu u vjezdu. Pro všechny ostatní obyvatele i rekreanty obce, mající nemovitost od křižovatky ke koupališti směrem k Novině a pro celou Novinu platí až na výjimečné případy nutnost volit v době dopravní uzávěry cestu do Liberce přes Křižany. 


Tak držme palce, ať není horko ani zima, ale hlavně, ať neprší.

 

 
         
 
© 2003-2022 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
 
             
připravuji vyhledávání...