Chotyně
 
 

Chotyně »

 

Obecní úřad Chotyně »  Úřední deska »

 
 
     

Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2020

číslo jednací: od: OÚ Chotyně - úřední deska datum vyvěšení: 16.12.2020 datum sejmutí: 16.12.2021

 

dotační programu Libereckého kraje

 

TJ. Sokol Chotyně

Jaký byl rok 2020? Jedním slovem složitý. A to jak pro nás a naši činnost, tak pro jiné spolky, děti, rodiče, seniory i firmy. Zaběhlé činnosti ztratily svůj řád, situace se měnila každým dnem. Příkazy a nařízení nebraly konce. I přesto Chotyně žila a fungovala. Naši členové sportovali v tělocvičně, když to nebylo možné tak na venkovním sportovišti a když i toto bylo nařízeními zakázáno, snažil se každý dle svých možností individuálně. S oddílem  - cvičení rodičů s dětmi – jsme se zapojili do programu ČOS ,,SE SOKOLEM DO ŽIVOTA – cvičení a sportování se zvířátky, ve kterém budeme v následujícím roce pokračovat. Ostatní oddíly stihly v jarních měsících po uvolnění několik přátelských turnajů. Zvládli jsme uspořádat dětský maškarní bál a zúčastnit se spolu s ostatními spolky v Chotyni přípravy Víly Nisy. Podzimní měsíce, kdy jsme museli tělocvičnu uzavřít úplně jsme využili k jejímu vymalování. Pro výmalbu jsme zajistili profesionální firmu, ale přípravu pro malování a následný úklid jsme zvládli po skupinách formou brigád. Tady zaslouží velký dík oddíl volejbalu a nohejbalu.

To co se nám podařilo by nebylo možné bez finanční podpory obce Chotyně. Dalším finanční podporou je každoroční získání prostředků z dotačního programu Libereckého kraje z programu pro ,,Podporu sportovní činnosti dětí a mládeže ve sportovních organizacích 2020“.

A jaký bude rok 2021?

My všichni věříme, že lepší. Těšíme se , že se brzo setkáme v naší sokolovně buď na palubovce, nebo při některé kulturní akci.

M.Nováková

 

 (143 kB)  (164 kB)  (130 kB)  (50 kB)  (75 kB)
 
         
 
© 2003-2021 Mikroregion
Hrádecko-Chrastavsko
   
             
připravuji vyhledávání...